DÖNEM SONU SINAV GÖZETMENLİKLERİ

DERS KODU DERS ADI ŞUBE KAPASİTE DERSLİK TARİH GÜN SAAT GÖZETMEN
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I150Amfi 115.08.2017Salı08:30-10:45SİNAN ERKAM TANDOĞAN
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I150Amfi 115.08.2017Salı08:30-10:45DOĞUKAN ŞENYILDIZ
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I381630615.08.2017Salı08:30-10:45UĞUR TATLI
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I372230515.08.2017Salı08:30-10:45HANDE GÜRBÜZ
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I3622B7215.08.2017Salı08:30-10:45ZEKİ MAZAN
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I3522B7115.08.2017Salı08:30-10:45EMRE ÜNÜR
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I3424B1215.08.2017Salı08:30-10:45MERVENAZ ŞAHİN
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I3324B1015.08.2017Salı08:30-10:45EREN HAMURCU
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I3224B0915.08.2017Salı08:30-10:45UYGAR GÜNEŞ
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I3124Z8915.08.2017Salı08:30-10:45CEYLAN DEMİRCİ
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I3024Z8815.08.2017Salı08:30-10:45BATUHAN BARDAK
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I2924Z8615.08.2017Salı08:30-10:45DARIUSH MOHAMMADZADEH
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I250Amfi 215.08.2017Salı08:30-10:45ZAFER SOYBAŞ
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I250Amfi 215.08.2017Salı08:30-10:45FIRAT MEMU
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I350Amfi 315.08.2017Salı08:30-10:45MUHAMMED BULUT
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I350Amfi 315.08.2017Salı08:30-10:45HÜSEYİN NASIFOĞLU
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I440B6915.08.2017Salı08:30-10:45ELİF ZEYNEP SERPER
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I540B1115.08.2017Salı08:30-10:45HİLAL KILIÇ
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I62410815.08.2017Salı08:30-10:45EREN CAN ERGÜL
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I72410915.08.2017Salı08:30-10:45UĞUR ŞAHİN
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I82411015.08.2017Salı08:30-10:45TUĞÇE YÜCEL
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I92411115.08.2017Salı08:30-10:45ÖVÜNÇ ELBİR
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I102417615.08.2017Salı08:30-10:45SAADET ÇETİN
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I112417715.08.2017Salı08:30-10:45EZGİ KOÇ
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I122417815.08.2017Salı08:30-10:45GÖKBERK SERİN
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I132417915.08.2017Salı08:30-10:45AYNURA POLADOVA
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I142420815.08.2017Salı08:30-10:45TEKİN AKSU
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I152420915.08.2017Salı08:30-10:45CANSIN BAYRAK
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I162421015.08.2017Salı08:30-10:45MÜGE KAHYA
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I172421115.08.2017Salı08:30-10:45ELÇİN CEREN YALDIR
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I182429515.08.2017Salı08:30-10:45UTKU KUMBUL
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I192429615.08.2017Salı08:30-10:45DEMET YOLAÇAN
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I202429715.08.2017Salı08:30-10:45BUŞRA ÖZLÜ
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I212430815.08.2017Salı08:30-10:45ZEYNEP BÜLBÜL
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I222430915.08.2017Salı08:30-10:45MERVE BAKAR
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I232431015.08.2017Salı08:30-10:45NAZRIN ABDULLAYEVA
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I242431115.08.2017Salı08:30-10:45MUHAMMED SAİD YILMAZ
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I252437115.08.2017Salı08:30-10:45BENGÜ NUR ÖZDEMİR
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I262437215.08.2017Salı08:30-10:45İBRAHİM AKBAŞ
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I272437315.08.2017Salı08:30-10:45PELİN COŞKUN
AİT 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I282437615.08.2017Salı08:30-10:45ARİF ÖNDER IŞIKMAN
AİT 202Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II1918114.08.2017Pazartesi08:30-10:45MERVE BAKAR
ALM 003Almanca III520Y20509.08.2017Çarşamba11:00-13:15CAN BOYACI
ALM 003Almanca III120Y20109.08.2017Çarşamba11:00-13:15DÖNE YILMAZ
ALM 003Almanca III821Y20809.08.2017Çarşamba11:00-13:15KEMAL KAYA
ALM 003Almanca III720Y20709.08.2017Çarşamba11:00-13:15MUHAMMET FURKAN KAÇAR
ALM 003Almanca III620Y20609.08.2017Çarşamba11:00-13:15SASAN RAZMKHAH
ALM 003Almanca III420Y20409.08.2017Çarşamba11:00-13:15ECEM DEMİRHAN
ALM 003Almanca III320Y20309.08.2017Çarşamba11:00-13:15PELİN KÖMÜRCÜ
ALM 003Almanca III220Y20209.08.2017Çarşamba11:00-13:15MUSTAFA CAN GÜÇLÜ
ARP 003Arapça III218Y21109.08.2017Çarşamba11:00-13:15YUSUF ABDULAZİZ YILMAZ
ARP 003Arapça III118Y21009.08.2017Çarşamba11:00-13:15MAKSUDE KELEŞ
BİL 031Algoritma Analizi1518116.08.2017Çarşamba11:00-13:15MURAT ALDI
BİL 132Bilgisayar Bilimleri için Ayrık Matematik42111116.08.2017Çarşamba18:30-20:45GALİP ÖZDEMİR
BİL 132Bilgisayar Bilimleri için Ayrık Matematik32311016.08.2017Çarşamba18:30-20:45MÜGE KAHYA
BİL 132Bilgisayar Bilimleri için Ayrık Matematik22310916.08.2017Çarşamba18:30-20:45İLKNUR UÇAR
BİL 132Bilgisayar Bilimleri için Ayrık Matematik12410816.08.2017Çarşamba18:30-20:45TEKİN AKSU
BİL 133Kombinatorik ve Çizge Kuramı52317609.08.2017Çarşamba13:30-15:45MEHMET UĞUR GÜDELEK
BİL 133Kombinatorik ve Çizge Kuramı42311109.08.2017Çarşamba13:30-15:45NİOUSHA KARIMI DASTJERD
BİL 133Kombinatorik ve Çizge Kuramı32311009.08.2017Çarşamba13:30-15:45ALPAY ALPAYDIN
BİL 133Kombinatorik ve Çizge Kuramı22410909.08.2017Çarşamba13:30-15:45KUNTER ATAK
BİL 133Kombinatorik ve Çizge Kuramı62017709.08.2017Çarşamba13:30-15:45MELİS ZEYNEP UZ
BİL 133Kombinatorik ve Çizge Kuramı12410809.08.2017Çarşamba13:30-15:45ARMAĞAN SALMAN
BİL 143Bilgisayar Programlama11720812.08.2017Cumartesi13:30-15:45UTKU GÖRKEM YASA
BİL 143Bilgisayar Programlama21720912.08.2017Cumartesi13:30-15:45KEMAL KAYA
BİL 143Bilgisayar Programlama31721012.08.2017Cumartesi13:30-15:45MUSTAFA ALTAY KARAMÜFTÜOĞLU
BİL 211Bilgisayar Programlama II42031112.08.2017Cumartesi11:00-13:15BİLGEHAN BARIŞ ÖNER
BİL 211Bilgisayar Programlama II32331012.08.2017Cumartesi11:00-13:15MUSTAFA UÇAR
BİL 211Bilgisayar Programlama II22430912.08.2017Cumartesi11:00-13:15AHMET ENİS ERDOĞAN
BİL 211Bilgisayar Programlama II12430812.08.2017Cumartesi11:00-13:15ALPER YETİŞ
BİL 212Veri Yapıları21717817.08.2017Perşembe18:30-20:45ZEYNEP TÜFEKCİ
BİL 212Veri Yapıları11717717.08.2017Perşembe18:30-20:45MUHAMMED SAİD YILMAZ
BİL 212Veri Yapıları31617917.08.2017Perşembe18:30-20:45YUNUSCAN KOÇAK
BİL 264Mantıksal Devre Tasarımı62217710.08.2017Perşembe08:30-10:45EZGİ SAN
BİL 264Mantıksal Devre Tasarımı52217610.08.2017Perşembe08:30-10:45ÖYKÜ MELİKOĞLU
BİL 264Mantıksal Devre Tasarımı42211110.08.2017Perşembe08:30-10:45AHMET AKSEL
BİL 264Mantıksal Devre Tasarımı32211010.08.2017Perşembe08:30-10:45MUHAMMED BULUT
BİL 264Mantıksal Devre Tasarımı22210910.08.2017Perşembe08:30-10:45MEHMET UĞUR GÜDELEK
BİL 264Mantıksal Devre Tasarımı12210810.08.2017Perşembe08:30-10:45EYLÜL DEMİR
BİL 264Mantıksal Devre Tasarımı72217810.08.2017Perşembe08:30-10:45ÇİĞDEM YATAĞAN ÖZKAN
BİL 264Mantıksal Devre Tasarımı82017910.08.2017Perşembe08:30-10:45GÖZDE KABAY
BİL 264LMantıksal Devre Tasarımı Laboratuvarı12310811.08.2017Cuma08:30-10:45EMRE ÜNÜR
BİL 264LMantıksal Devre Tasarımı Laboratuvarı22310911.08.2017Cuma08:30-10:45YUNUSCAN KOÇAK
BİL 264LMantıksal Devre Tasarımı Laboratuvarı32311011.08.2017Cuma08:30-10:45ELİF ZEYNEP SERPER
BİL 264LMantıksal Devre Tasarımı Laboratuvarı42311111.08.2017Cuma08:30-10:45ÖVÜNÇ ELBİR
BİL 264LMantıksal Devre Tasarımı Laboratuvarı52317611.08.2017Cuma08:30-10:45UYGAR GÜNEŞ
BİL 264LMantıksal Devre Tasarımı Laboratuvarı62317711.08.2017Cuma08:30-10:45HANDE GÜRBÜZ
BİL 264LMantıksal Devre Tasarımı Laboratuvarı72317811.08.2017Cuma08:30-10:45ÜMMÜ BURÇİN ÖZKAN
BİL 264LMantıksal Devre Tasarımı Laboratuvarı82017911.08.2017Cuma08:30-10:45GÖKBERK SERİN
BİL 372Veritabanı Sistemleri11317815.08.2017Salı11:00-13:15MUSTAFA UÇAR
BİL 372Veritabanı Sistemleri21317915.08.2017Salı11:00-13:15ŞULE BERNA AYAN
BİL 421Bilgisayar Grafiği11937112.08.2017Cumartesi16:00-18:15ZEKİ MAZAN
BİL 421Bilgisayar Grafiği21337212.08.2017Cumartesi16:00-18:15İLAYDA ASAK
BİL 443Örüntü Tanıma11110807.08.2017Pazartesi13:30-15:45UĞUR ŞAHİN
BİL 452Veri İletişimi ve Bilgisayar Ağları12010814.08.2017Pazartesi13:30-15:45ZAFER SOYBAŞ
BİL 452Veri İletişimi ve Bilgisayar Ağları22010914.08.2017Pazartesi13:30-15:45SALİH ARDA BÖLÜK
BİL 452Veri İletişimi ve Bilgisayar Ağları31811014.08.2017Pazartesi13:30-15:45MÜGE KAHYA
BİL 461İşletim Sistemleri11417807.08.2017Pazartesi16:00-18:15RAVŞAN AZİZ
BİL 461İşletim Sistemleri21417907.08.2017Pazartesi16:00-18:15CANSIN BAYRAK
BİL 489Çizge Kuramı11317616.08.2017Çarşamba18:30-20:45HÜSEYİN NASIFOĞLU
BİL 489Çizge Kuramı21017716.08.2017Çarşamba18:30-20:45UĞUR ŞAHİN
BİL 525Ağ Adli Analizi12237618.08.2017Cuma16:00-18:15EMRE BİLGİÇ
BİL 530Mobil Cihaz Güvenliği11910817.08.2017Perşembe16:00-18:15UTKU KUMBUL
BİL 530Mobil Cihaz Güvenliği21610917.08.2017Perşembe16:00-18:15SİNAN ERKAM TANDOĞAN
BİL 564Örüntü Tanıma11610907.08.2017Pazartesi13:30-15:45TACETTİN UTKU SÜER
BİL 564Örüntü Tanıma21411007.08.2017Pazartesi13:30-15:45OZAN CAN KOCAMAN
BİL 569Gömülü Sistemler1418107.08.2017Pazartesi08:30-10:45MEDİHA TUTGUN
BMM 203Tıbbi Biyoloji12010816.08.2017Çarşamba08:30-10:45SİNEM DEMİRKAYA
BMM 203Tıbbi Biyoloji22010916.08.2017Çarşamba08:30-10:45BURAK CENİK
BMM 203Tıbbi Biyoloji32011016.08.2017Çarşamba08:30-10:45MUHAMMED NECİP ERİM
BMM 205Malzeme Biliminin Temelleri11910807.08.2017Pazartesi18:30-20:45KEMAL KAYA
BMM 205Malzeme Biliminin Temelleri21910907.08.2017Pazartesi18:30-20:45ELİF CANDAŞ
BMM 205Malzeme Biliminin Temelleri31711007.08.2017Pazartesi18:30-20:45KUNTER ATAK
BMM 206Mühendisler için Fizyoloji12410811.08.2017Cuma11:00-13:15CANAN KOÇAN
BMM 432Biyouyumluluk1418115.08.2017Salı08:30-10:45ECE BAYRAK
BMM 444İlaç Tasarımı ve Taşınımı11730811.08.2017Cuma18:30-20:45ZEHRA OLUZ
BMM 444İlaç Tasarımı ve Taşınımı21730911.08.2017Cuma18:30-20:45SÜMEYYE GÖKCE
BMM 473Radyasyon Fiziği22010908.08.2017Salı16:00-18:15MERVENAZ ŞAHİN
BMM 473Radyasyon Fiziği12010808.08.2017Salı16:00-18:15EMRE ANIL KAKİLLİOĞLU
BMM 473Radyasyon Fiziği31911008.08.2017Salı16:00-18:15ELİF CANDAŞ
BMM 486Membran Teknolojileri ve Ayırma Teknikleri11337312.08.2017Cumartesi16:00-18:15GALİP ÖZDEMİR
BMM 491Tıbbi Görüntüleme Sistemleri11817615.08.2017Salı11:00-13:15HÜSEYİN NASIFOĞLU
BMM 491Tıbbi Görüntüleme Sistemleri21717715.08.2017Salı11:00-13:15GİZEM SEZİN ÖZDEN
BMM 543Nanomalzeme Karakterizasyonu1418118.08.2017Cuma18:30-20:45EYLÜL DEMİR
BMM 570Nano Biyosensörler11518215.08.2017Salı08:30-10:45CEREN VERGİLİ
BMM 585Proses Analiz1618107.08.2017Pazartesi13:30-15:45ARİF ÖNDER IŞIKMAN
ELE 201Devre Analizi I22420917.08.2017Perşembe13:30-15:45FIRAT MEMU
ELE 201Devre Analizi I12420817.08.2017Perşembe13:30-15:45TUĞÇE YÜCEL
ELE 201Devre Analizi I32421017.08.2017Perşembe13:30-15:45ZAFER SOYBAŞ
ELE 201Devre Analizi I42321117.08.2017Perşembe13:30-15:45FURKAN TÜZÜN
ELE 201Devre Analizi I52329517.08.2017Perşembe13:30-15:45AYNURA POLADOVA
ELE 201Devre Analizi I62229617.08.2017Perşembe13:30-15:45GÖKBERK SERİN
ELE 263Sayısal Sistem Tasarımı12120810.08.2017Perşembe08:30-10:45BERK ÇEVRİM
ELE 263Sayısal Sistem Tasarımı22120910.08.2017Perşembe08:30-10:45ZEYNEP TÜFEKCİ
ELE 263Sayısal Sistem Tasarımı32121010.08.2017Perşembe08:30-10:45ORHAN ÇİFTÇİ
ELE 263Sayısal Sistem Tasarımı42121110.08.2017Perşembe08:30-10:45ÇAĞRI PEHLİVANLI
ELE 263Sayısal Sistem Tasarımı52129510.08.2017Perşembe08:30-10:45UTKU KUMBUL
ELE 263Sayısal Sistem Tasarımı61729610.08.2017Perşembe08:30-10:45BAŞAK GEVER
ELE 263LSayısal Sistem Tasarımı Laboratuvarı22320911.08.2017Cuma08:30-10:45SİNAN ERKAM TANDOĞAN
ELE 263LSayısal Sistem Tasarımı Laboratuvarı12320811.08.2017Cuma08:30-10:45RAMAZAN EVERDİ
ELE 263LSayısal Sistem Tasarımı Laboratuvarı32321011.08.2017Cuma08:30-10:45YUSUF ABDULAZİZ YILMAZ
ELE 263LSayısal Sistem Tasarımı Laboratuvarı51629511.08.2017Cuma08:30-10:45SASAN RAZMKHAH
ELE 263LSayısal Sistem Tasarımı Laboratuvarı42321111.08.2017Cuma08:30-10:45ZEHRA OLUZ
ELE 273Elektrik Mühendisleri için Olasılık Teorisi12430818.08.2017Cuma13:30-15:45CAN BOYACI
ELE 273Elektrik Mühendisleri için Olasılık Teorisi22330918.08.2017Cuma13:30-15:45SEVDE ALTUNTAŞ
ELE 273Elektrik Mühendisleri için Olasılık Teorisi32331018.08.2017Cuma13:30-15:45EZGİ SAN
ELE 273Elektrik Mühendisleri için Olasılık Teorisi42331118.08.2017Cuma13:30-15:45RAMAZAN EVERDİ
ELE 273Elektrik Mühendisleri için Olasılık Teorisi52137118.08.2017Cuma13:30-15:45MARYAM SHAHI
ELE 297Elektrik ve Elektroniğin Temelleri12110813.08.2017Pazar13:30-15:45MAHMUT ABLAY
ELE 297Elektrik ve Elektroniğin Temelleri22110913.08.2017Pazar13:30-15:45GİZEM KALELİ CAN
ELE 297Elektrik ve Elektroniğin Temelleri31911013.08.2017Pazar13:30-15:45AHMET ENİS ERDOĞAN
ELE 301Kontrol Sistemleri I11737109.08.2017Çarşamba18:30-20:45BERK ÇEVRİM
ELE 301Kontrol Sistemleri I21737209.08.2017Çarşamba18:30-20:45ÇAĞRI PEHLİVANLI
ELE 361Haberleşme Sistemlerine Giriş21620916.08.2017Çarşamba18:30-20:45MERVE BAKAR
ELE 361Haberleşme Sistemlerine Giriş11920816.08.2017Çarşamba18:30-20:45ŞULE BERNA AYAN
ELE 471Sezim ve Kestirim Teorisi1518115.08.2017Salı16:00-18:15NUR ERİM
ELE 481Güç Sistem Analizi11610811.08.2017Cuma18:30-20:45CEYLAN DEMİRCİ
ELE 481Güç Sistem Analizi21610911.08.2017Cuma18:30-20:45BURÇİN ARSLAN
ELE 481Güç Sistem Analizi31511011.08.2017Cuma18:30-20:45GÖKBERK SERİN
ELE 483Elektrik Piyasaları12110818.08.2017Cuma18:30-20:45SİNAN ERKAM TANDOĞAN
ELE 483Elektrik Piyasaları22010918.08.2017Cuma18:30-20:45FIRAT MEMU
ELE 483Elektrik Piyasaları32011018.08.2017Cuma18:30-20:45NAZRIN ABDULLAYEVA
ELE 485Enerji Dağıtımı I11810815.08.2017Salı11:00-13:15ESRA KÖRPE
ELE 485Enerji Dağıtımı I21710915.08.2017Salı11:00-13:15TACETTİN UTKU SÜER
ELE 485Enerji Dağıtımı I31511015.08.2017Salı11:00-13:15EREN HAMURCU
ELE 519Gömülü Sistemler12211116.08.2017Çarşamba08:30-10:45UYGAR GÜNEŞ
ELE 562Uydu Haberlesme Sistemleri11537612.08.2017Cumartesi16:00-18:15MERVE ÇELİK
ELE 565Radar Sinyal İşlemenin Temelleri11817616.08.2017Çarşamba08:30-10:45BURAK ALTINTAŞ
ELE 572Enformasyon Teorisi11337614.08.2017Pazartesi18:30-20:45UĞUR TATLI
ELE 576Sayısal Sinyal İşleme ve Uygulamaları11410814.08.2017Pazartesi16:00-18:15FIRAT MEMU
ELE 576Sayısal Sinyal İşleme ve Uygulamaları21010914.08.2017Pazartesi16:00-18:15MELİH ÇAVUŞCULU
ELE 596Elektrik Mühendisliğinde Özel Konular11617812.08.2017Cumartesi13:30-15:45EMRE ANIL KAKİLLİOĞLU
END 213Olasılık ve İstatistik I12210808.08.2017Salı11:00-13:15SALİH ARDA BÖLÜK
END 213Olasılık ve İstatistik I22210908.08.2017Salı11:00-13:15MOHAMMAD REZA MOUSAVİ ALMALEKİ
END 213Olasılık ve İstatistik I62217708.08.2017Salı11:00-13:15BAŞAK GEVER
END 213Olasılık ve İstatistik I52217608.08.2017Salı11:00-13:15RIDVAN MEMİŞ
END 213Olasılık ve İstatistik I42211108.08.2017Salı11:00-13:15MELİKE BERNA ÖZKAN
END 213Olasılık ve İstatistik I32211008.08.2017Salı11:00-13:15ELÇİN CEREN YALDIR
END 214Olasılık ve İstatistik II11717813.08.2017Pazar08:30-10:45MOHAMMAD REZA MOUSAVİ ALMALEKİ
END 214Olasılık ve İstatistik II21617913.08.2017Pazar08:30-10:45BAŞAK GEVER
END 320Mühendislik Ekonomisi31917812.08.2017Cumartesi11:00-13:15NİOUSHA KARIMI DASTJERD
END 320Mühendislik Ekonomisi22017712.08.2017Cumartesi11:00-13:15İLKNUR UÇAR
END 320Mühendislik Ekonomisi12017612.08.2017Cumartesi11:00-13:15MERVE EKMEN
END 320Mühendislik Ekonomisi41917912.08.2017Cumartesi11:00-13:15OĞUZ GÜVEN
END 320Mühendislik Ekonomisi51710812.08.2017Cumartesi11:00-13:15SOROUR ZEHTABIYAN
END 409Üretim Bilişim Sistemleri22017712.08.2017Cumartesi16:00-18:15ÖMER GİDERLER
END 409Üretim Bilişim Sistemleri12017612.08.2017Cumartesi16:00-18:15BURCU CANSU İNANÇ
END 409Üretim Bilişim Sistemleri31917812.08.2017Cumartesi16:00-18:15EMRE ANIL KAKİLLİOĞLU
END 409Üretim Bilişim Sistemleri41917912.08.2017Cumartesi16:00-18:15NURDAN TATAR
END 418Proje Yönetimi22210910.08.2017Perşembe11:00-13:15MERVE BAKAR
END 418Proje Yönetimi31911010.08.2017Perşembe11:00-13:15SERAY ÇAKIRGİL
END 418Proje Yönetimi12210810.08.2017Perşembe11:00-13:15ELİF ZEYNEP SERPER
END 426Lojistik11837309.08.2017Çarşamba18:30-20:45NİHAT ÖNER
END 471Kalite Planlama ve Kontrol22117707.08.2017Pazartesi13:30-15:45OZAN FIRAT ÖZGÜL
END 471Kalite Planlama ve Kontrol12117607.08.2017Pazartesi13:30-15:45ZEYNEP BÜLBÜL
END 471Kalite Planlama ve Kontrol32117807.08.2017Pazartesi13:30-15:45AYNURA POLADOVA
END 471Kalite Planlama ve Kontrol42117907.08.2017Pazartesi13:30-15:45CEREN VERGİLİ
END 507Sezgisel Arama Metodları11318107.08.2017Pazartesi11:00-13:15GÖKSEL UÇTU
END 507Sezgisel Arama Metodları21118207.08.2017Pazartesi11:00-13:15KÜBRA ÜŞENMEZ
END 540Tedarik Zincirinde Analitik Modeller11211118.08.2017Cuma18:30-20:45MURAT ALDI
FİZ 102Fizik II148Amfi 113.08.2017Pazar11:00-13:15SİNEM DEMİRKAYA
FİZ 102Fizik II148Amfi 113.08.2017Pazar11:00-13:15SERAY ÇAKIRGİL
FİZ 102Fizik II11937613.08.2017Pazar11:00-13:15MELİH ÇAVUŞCULU
FİZ 102Fizik II102137313.08.2017Pazar11:00-13:15KUNTER ATAK
FİZ 102Fizik II92137213.08.2017Pazar11:00-13:15ALPAY ALPAYDIN
FİZ 102Fizik II82237113.08.2017Pazar11:00-13:15ARMAĞAN SALMAN
FİZ 102Fizik II722B7213.08.2017Pazar11:00-13:15BİLAL CANTÜRK
FİZ 102Fizik II622B7113.08.2017Pazar11:00-13:15ALİ OSMAN ACAR
FİZ 102Fizik II540B1113.08.2017Pazar11:00-13:15PELİN KÖMÜRCÜ
FİZ 102Fizik II440B6913.08.2017Pazar11:00-13:15BURCU CANSU İNANÇ
FİZ 102Fizik II248Amfi 213.08.2017Pazar11:00-13:15ÖYKÜ MELİKOĞLU
FİZ 102Fizik II248Amfi 213.08.2017Pazar11:00-13:15RUMEYSA CANIDEMİR
FİZ 102Fizik II348Amfi 313.08.2017Pazar11:00-13:15MARYAM SHAHI
FİZ 102Fizik II348Amfi 313.08.2017Pazar11:00-13:15İBRAHİM HALİL GİDEN
FİZ 102LFizik II Laboratuvarı52137117.08.2017Perşembe16:00-18:15GÖZDE KABAY
FİZ 102LFizik II Laboratuvarı62237217.08.2017Perşembe16:00-18:15EREN HAMURCU
FİZ 102LFizik II Laboratuvarı22130917.08.2017Perşembe16:00-18:15PINAR ALPASLAN
FİZ 102LFizik II Laboratuvarı12130817.08.2017Perşembe16:00-18:15EZGİ KOÇ
FİZ 102LFizik II Laboratuvarı42131117.08.2017Perşembe16:00-18:15CEYLAN DEMİRCİ
FİZ 102LFizik II Laboratuvarı32131017.08.2017Perşembe16:00-18:15BİLGEHAN BARIŞ ÖNER
FRA 003Fransızca III117Y30109.08.2017Çarşamba11:00-13:15ÇAĞRI YILMAZER
FRA 003Fransızca III317Y30309.08.2017Çarşamba11:00-13:15FATMA GÖZDE YÜCE
FRA 003Fransızca III217Y30209.08.2017Çarşamba11:00-13:15İLAYDA ASAK
GUC 504Stratejik Düşünce ve Analiz Yöntemleri1518116.08.2017Çarşamba18:30-20:45İLKER KAYGUSUZ
GUC 523Radikalleşme ve Cihatçı Selefilik11117612.08.2017Cumartesi18:30-20:45FATMA GÖZDE YÜCE
HUK 109Legal English I12110812.08.2017Cumartesi16:00-18:15CAN BOYACI
HUK 110Legal English II11510818.08.2017Cuma11:00-13:15BAŞAK GEVER
HUK 110Legal English II21510918.08.2017Cuma11:00-13:15DUYGU ÇAĞLAR DOĞAN
HUK 201Borçlar Hukuku I12417614.08.2017Pazartesi13:30-15:45CAN BOYACI
HUK 201Borçlar Hukuku I22317714.08.2017Pazartesi13:30-15:45MERVE EKMEN
HUK 201Borçlar Hukuku I32317814.08.2017Pazartesi13:30-15:45PINAR ALPASLAN
HUK 201Borçlar Hukuku I42317914.08.2017Pazartesi13:30-15:45MUHAMMED SAİD YILMAZ
HUK 203Ceza Hukuku I12310813.08.2017Pazar18:30-20:45MEHMET UĞUR GÜDELEK
HUK 203Ceza Hukuku I42211113.08.2017Pazar18:30-20:45GÖZDE KABAY
HUK 203Ceza Hukuku I32311013.08.2017Pazar18:30-20:45DUYGU ÇAĞLAR DOĞAN
HUK 203Ceza Hukuku I22310913.08.2017Pazar18:30-20:45ZEYNEP TÜFEKCİ
HUK 205İdare Hukuku I12130810.08.2017Perşembe08:30-10:45SEZİN VURAL
HUK 205İdare Hukuku I42131110.08.2017Perşembe08:30-10:45CAN TÜRKÜN
HUK 205İdare Hukuku I32131010.08.2017Perşembe08:30-10:45KASIM ENES KALIN
HUK 205İdare Hukuku I22130910.08.2017Perşembe08:30-10:45SELMAN ALİŞAN GEMUHLUOĞLU
HUK 205İdare Hukuku I52037110.08.2017Perşembe08:30-10:45DENİZ SERDENGEÇTİ
HUK 209Hukuk Sosyolojisi22010912.08.2017Cumartesi08:30-10:45ABDULLAH HARUN ATAŞLAR
HUK 209Hukuk Sosyolojisi12010812.08.2017Cumartesi08:30-10:45NURDAN TATAR
HUK 209Hukuk Sosyolojisi31911012.08.2017Cumartesi08:30-10:45NİHAT ÖNER
HUK 211Uluslararası Hukuk12210811.08.2017Cuma13:30-15:45ECE BAYRAK
HUK 211Uluslararası Hukuk22210911.08.2017Cuma13:30-15:45EZGİ KOÇ
HUK 211Uluslararası Hukuk32211011.08.2017Cuma13:30-15:45Behnam Ojaghı Kahjogh
HUK 211Uluslararası Hukuk42011111.08.2017Cuma13:30-15:45TUĞÇE YÜCEL
HUK 211Uluslararası Hukuk51917611.08.2017Cuma13:30-15:45ABDULLAH HARUN ATAŞLAR
HUK 213Legal English III1510815.08.2017Salı13:30-15:45ÇİĞDEM YATAĞAN ÖZKAN
HUK 215International Law I11721016.08.2017Çarşamba18:30-20:45MUHAMMED BULUT
HUK 215International Law I21521116.08.2017Çarşamba18:30-20:45MURAT ÖNGEL
HUK 217Sociology of Law11810807.08.2017Pazartesi11:00-13:15KORAY NECİP AYTAÇ
HUK 217Sociology of Law21710907.08.2017Pazartesi11:00-13:15ABDULLAH HARUN ATAŞLAR
HUK 331Banka Hukuku11317707.08.2017Pazartesi16:00-18:15EREN ÖZDEMİR
HUK 354Avukatlık Hukuku12310817.08.2017Perşembe11:00-13:15MURAT ÖNGEL
HUK 354Avukatlık Hukuku22310917.08.2017Perşembe11:00-13:15MUHAMMED SAİD YILMAZ
HUK 354Avukatlık Hukuku32211017.08.2017Perşembe11:00-13:15DARIUSH MOHAMMADZADEH
HUK 401Kıymetli Evrak Hukuku12110812.08.2017Cumartesi18:30-20:45YUSUF ABDULAZİZ YILMAZ
HUK 401Kıymetli Evrak Hukuku22110912.08.2017Cumartesi18:30-20:45SASAN RAZMKHAH
HUK 401Kıymetli Evrak Hukuku32011012.08.2017Cumartesi18:30-20:45EMRE ALİ DELİKTAŞ
HUK 401Kıymetli Evrak Hukuku42011112.08.2017Cumartesi18:30-20:45UTKU GÖRKEM YASA
HUK 403Ceza Usul Hukuku I12120808.08.2017Salı11:00-13:15NİHAT ÖNER
HUK 403Ceza Usul Hukuku I22120908.08.2017Salı11:00-13:15ŞULE ÇOKAKOĞLU
HUK 403Ceza Usul Hukuku I32121008.08.2017Salı11:00-13:15SEZİN VURAL
HUK 403Ceza Usul Hukuku I42021108.08.2017Salı11:00-13:15CANDAŞ AYNAGÖZ
HUK 405İcra Hukuku12110813.08.2017Pazar11:00-13:15EMRE ALİ DELİKTAŞ
HUK 405İcra Hukuku22110913.08.2017Pazar11:00-13:15GİZEM GÖKÇE
HUK 405İcra Hukuku32011013.08.2017Pazar11:00-13:15SOROUR ZEHTABIYAN
HUK 405İcra Hukuku42011113.08.2017Pazar11:00-13:15PELİN COŞKUN
HUK 407İş Hukuku12110816.08.2017Çarşamba11:00-13:15OZAN FIRAT ÖZGÜL
HUK 407İş Hukuku22110916.08.2017Çarşamba11:00-13:15EREN ÖZDEMİR
HUK 407İş Hukuku32011016.08.2017Çarşamba11:00-13:15OZAN CAN KOCAMAN
HUK 407İş Hukuku41811116.08.2017Çarşamba11:00-13:15MEDİHA TUTGUN
HUK 411Vergi Hukuku II11910814.08.2017Pazartesi08:30-10:45MUHAMMED BULUT
HUK 411Vergi Hukuku II41811114.08.2017Pazartesi08:30-10:45ERNİST TİLENBAEV
HUK 411Vergi Hukuku II31911014.08.2017Pazartesi08:30-10:45BUŞRA ÖZLÜ
HUK 411Vergi Hukuku II21910914.08.2017Pazartesi08:30-10:45MURAT ÖNGEL
HUK 421Rekabet Hukuku1537613.08.2017Pazar16:00-18:15ÇİĞDEM YATAĞAN ÖZKAN
HUK 426Uluslararası Çevre Hukuku11137314.08.2017Pazartesi18:30-20:45EMRE ALİ DELİKTAŞ
HUK 433İdari Yaptırımlar Hukuku1710912.08.2017Cumartesi16:00-18:15EREN ÖZDEMİR
HUK 442İş Hukuku Uygulamaları21910909.08.2017Çarşamba18:30-20:45SEZİN VURAL
HUK 442İş Hukuku Uygulamaları12110809.08.2017Çarşamba18:30-20:45ORHAN ÇİFTÇİ
HUK 447Vatandaşlık Hukuku1910817.08.2017Perşembe18:30-20:45DUYGU ÇAĞLAR DOĞAN
ITA 003İtalyanca III215Y30509.08.2017Çarşamba11:00-13:15MERVE ÇELİK
ITA 003İtalyanca III115Y30409.08.2017Çarşamba11:00-13:15UTKU GÖRKEM YASA
İDE 212Rönesans İngiliz Şiiri ve Düzyazısı12021007.08.2017Pazartesi13:30-15:45HATİCE FERDA ÖZGÜZAR
İDE 212Rönesans İngiliz Şiiri ve Düzyazısı21921107.08.2017Pazartesi13:30-15:45BÜŞRA KORKMAZ
İDE 220Klasik Edebiyat11717808.08.2017Salı11:00-13:15MELİKE GÜMÜŞ
İDE 220Klasik Edebiyat21717908.08.2017Salı11:00-13:15NURDAN TATAR
İDE 227Azınlık Edebiyatları11710911.08.2017Cuma11:00-13:15SÜMEYYE GÖKCE
İDE 316Çağdaş Britanya Tiyatrosu (1960-günümüz)12211111.08.2017Cuma18:30-20:45ELİF ZEYNEP SERPER
İDE 317Modern Britanya Romanı11417610.08.2017Perşembe11:00-13:15CANSIN BAYRAK
İDE 317Modern Britanya Romanı21317710.08.2017Perşembe11:00-13:15FURKAN TÜZÜN
İDE 323Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları11510808.08.2017Salı13:30-15:45BİLGEHAN BARIŞ ÖNER
İDE 323Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları21210908.08.2017Salı13:30-15:45OĞUZ GÜVEN
İDE 401Edebiyat Kuramı ve Eleştirisi I12411007.08.2017Pazartesi11:00-13:15HÜSEYİN EMRE ÖZÜM
İKT 105Ekonomiye Giriş22410914.08.2017Pazartesi18:30-20:45SÜMEYYE GÖKCE
İKT 105Ekonomiye Giriş12410814.08.2017Pazartesi18:30-20:45GAMZE BAYRAK
İKT 105Ekonomiye Giriş81817914.08.2017Pazartesi18:30-20:45ZEYNEP BÜLBÜL
İKT 105Ekonomiye Giriş72317814.08.2017Pazartesi18:30-20:45TUĞÇE YÜCEL
İKT 105Ekonomiye Giriş62417714.08.2017Pazartesi18:30-20:45Behnam Ojaghı Kahjogh
İKT 105Ekonomiye Giriş52417614.08.2017Pazartesi18:30-20:45BUŞRA ÖZLÜ
İKT 105Ekonomiye Giriş42411114.08.2017Pazartesi18:30-20:45SAADET ÇETİN
İKT 105Ekonomiye Giriş32411014.08.2017Pazartesi18:30-20:45ECE BAYRAK
İKT 213Mikroekonomi Teori I12017607.08.2017Pazartesi18:30-20:45FATMA GÖZDE YÜCE
İKT 213Mikroekonomi Teori I41817907.08.2017Pazartesi18:30-20:45ÇAĞRI YILMAZER
İKT 213Mikroekonomi Teori I32017807.08.2017Pazartesi18:30-20:45İLAYDA ASAK
İKT 213Mikroekonomi Teori I22017707.08.2017Pazartesi18:30-20:45MERVE ÇELİK
İKT 233Makroekonomi Teori I31917809.08.2017Çarşamba18:30-20:45GİZEM KALELİ CAN
İKT 233Makroekonomi Teori I21917709.08.2017Çarşamba18:30-20:45GİZEM GÖKÇE
İKT 233Makroekonomi Teori I11917609.08.2017Çarşamba18:30-20:45DENİZ SERDENGEÇTİ
İKT 233Makroekonomi Teori I41817909.08.2017Çarşamba18:30-20:45CAN TÜRKÜN
İKT 253İstatistik22430912.08.2017Cumartesi13:30-15:45DOĞUKAN ŞENYILDIZ
İKT 253İstatistik12430812.08.2017Cumartesi13:30-15:45RIDVAN MEMİŞ
İKT 253İstatistik32431012.08.2017Cumartesi13:30-15:45ZEKİ HAYRAN
İKT 253İstatistik82237612.08.2017Cumartesi13:30-15:45ÇAĞRI YILMAZER
İKT 253İstatistik72337312.08.2017Cumartesi13:30-15:45AYBÜKE AHSEN TURAN
İKT 253İstatistik62337212.08.2017Cumartesi13:30-15:45SEVDE ALTUNTAŞ
İKT 253İstatistik52337112.08.2017Cumartesi13:30-15:45ELİF CANDAŞ
İKT 253İstatistik42431112.08.2017Cumartesi13:30-15:45MUSTAFA CAN GÜÇLÜ
İKT 261İktisatçılar ve İşletmeciler için Matematik I12330810.08.2017Perşembe18:30-20:45RAMAZAN EVERDİ
İKT 261İktisatçılar ve İşletmeciler için Matematik I22330910.08.2017Perşembe18:30-20:45SELMAN ALİŞAN GEMUHLUOĞLU
İKT 261İktisatçılar ve İşletmeciler için Matematik I32331010.08.2017Perşembe18:30-20:45UYGAR GÜNEŞ
İKT 261İktisatçılar ve İşletmeciler için Matematik I42131110.08.2017Perşembe18:30-20:45YUNUSCAN KOÇAK
İKT 415Oyun Kuramı - Seçmeli11711018.08.2017Cuma11:00-13:15ABDULLAH HARUN ATAŞLAR
İKT 415Oyun Kuramı - Seçmeli21511118.08.2017Cuma11:00-13:15EREN ÖZDEMİR
İKT 419Mikroekonomiden Konular11917617.08.2017Perşembe16:00-18:15BUŞRA ÖZLÜ
İKT 419Mikroekonomiden Konular21917717.08.2017Perşembe16:00-18:15İBRAHİM AKBAŞ
İKT 424Düzenlemeler ve Antitröst Ekonomisi - Seçmeli22310915.08.2017Salı16:00-18:15NUR SEDA AYDIN
İKT 424Düzenlemeler ve Antitröst Ekonomisi - Seçmeli12410815.08.2017Salı16:00-18:15ÖMER REFET ÇAYLAN
İKT 435Türkiye Ekonomisinden Güncel Konular - Seçmeli22010914.08.2017Pazartesi11:00-13:15GALİP ÖZDEMİR
İKT 435Türkiye Ekonomisinden Güncel Konular - Seçmeli12110814.08.2017Pazartesi11:00-13:15HÜSEYİN NASIFOĞLU
İKT 514Endüstriyel Organizasyon1611015.08.2017Salı16:00-18:15BÜŞRA KORKMAZ
İKT 532Makroekonomi II1518315.08.2017Salı08:30-10:45Behnam Ojaghı Kahjogh
İMİ 101İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi için Özel Amaçlı Mesleki İngilizce Dersi11411012.08.2017Cumartesi16:00-18:15MOHAMMAD REZA MOUSAVİ ALMALEKİ
İSP 002İspanyolca II212Y30709.08.2017Çarşamba13:30-15:45ÖYKÜ MELİKOĞLU
İSP 002İspanyolca II112Y30609.08.2017Çarşamba13:30-15:45SEZİN VURAL
İSP 003İspanyolca III321Y31009.08.2017Çarşamba16:00-18:15MELİH ÇAVUŞCULU
İSP 003İspanyolca III920Y40509.08.2017Çarşamba16:00-18:15SERAY ÇAKIRGİL
İSP 003İspanyolca III521Y40109.08.2017Çarşamba16:00-18:15EMEL ASLI SAĞAT
İSP 003İspanyolca III620Y40209.08.2017Çarşamba16:00-18:15ARMAĞAN SALMAN
İSP 003İspanyolca III720Y40309.08.2017Çarşamba16:00-18:15GİZEM GÖKÇE
İSP 003İspanyolca III820Y40409.08.2017Çarşamba16:00-18:15SİNEM DEMİRKAYA
İSP 003İspanyolca III221Y30909.08.2017Çarşamba16:00-18:15BİLAL CANTÜRK
İSP 003İspanyolca III121Y30809.08.2017Çarşamba16:00-18:15İBRAHİM HALİL GİDEN
İSP 003İspanyolca III421Y31109.08.2017Çarşamba16:00-18:15MURAT ÖNGEL
İŞL 212İşletmecilik Bilgisi32331018.08.2017Cuma16:00-18:15ANIL ÖZDEMİR
İŞL 212İşletmecilik Bilgisi22230918.08.2017Cuma16:00-18:15EZGİ SAN
İŞL 212İşletmecilik Bilgisi12230818.08.2017Cuma16:00-18:15DOĞUKAN ŞENYILDIZ
İŞL 212İşletmecilik Bilgisi42331118.08.2017Cuma16:00-18:15UFUK KAYABAŞI
İŞL 212İşletmecilik Bilgisi52337118.08.2017Cuma16:00-18:15BENGÜ NUR ÖZDEMİR
İŞL 212İşletmecilik Bilgisi62237218.08.2017Cuma16:00-18:15EYLÜL DEMİR
İŞL 251Muhasebe I137Amfi 108.08.2017Salı13:30-15:45EMRE BİLGİÇ
İŞL 251Muhasebe I237Amfi 208.08.2017Salı13:30-15:45MUSTAFA UÇAR
İŞL 251Muhasebe I333Amfi 308.08.2017Salı13:30-15:45İLKNUR UÇAR
İŞL 312İnsan Kaynakları Yönetimi12117617.08.2017Perşembe11:00-13:15SELMAN ALİŞAN GEMUHLUOĞLU
İŞL 312İnsan Kaynakları Yönetimi21917717.08.2017Perşembe11:00-13:15CEREN VERGİLİ
İŞL 405Uluslararası İşletme Yönetimi32311007.08.2017Pazartesi16:00-18:15SELAHATTİN ÖZHAN YÜKSEL
İŞL 405Uluslararası İşletme Yönetimi22310907.08.2017Pazartesi16:00-18:15ÖZGÜR ÇÖLLÜ
İŞL 405Uluslararası İşletme Yönetimi12410807.08.2017Pazartesi16:00-18:15MUHAMMED NECİP ERİM
İŞL 405Uluslararası İşletme Yönetimi42211107.08.2017Pazartesi16:00-18:15NUR SEDA AYDIN
İŞL 414İşletme Politikası1510816.08.2017Çarşamba16:00-18:15LEYLA BOY
İŞL 432Uluslararası Pazarlama11810808.08.2017Salı08:30-10:45ECEM DEMİRHAN
İŞL 432Uluslararası Pazarlama21810908.08.2017Salı08:30-10:45CEYLAN YALÇIN
İŞL 432Uluslararası Pazarlama31711008.08.2017Salı08:30-10:45BATUHAN BARDAK
İŞL 441Üretim Planlaması ve Denetimi11210917.08.2017Perşembe18:30-20:45BURÇİN ARSLAN
İŞL 452Dış Denetim12137617.08.2017Perşembe13:30-15:45HANDE GÜRBÜZ
İŞL 461Risk Yönetimi11720814.08.2017Pazartesi18:30-20:45BÜŞRA EFE
İŞL 461Risk Yönetimi21620914.08.2017Pazartesi18:30-20:45HİLAL KILIÇ
İŞL 464Kurumsal Yönetim12017612.08.2017Cumartesi08:30-10:45SALİH ARDA BÖLÜK
İŞL 464Kurumsal Yönetim22017712.08.2017Cumartesi08:30-10:45CANDAŞ AYNAGÖZ
İŞL 464Kurumsal Yönetim32017812.08.2017Cumartesi08:30-10:45KEMAL ÇAĞLAR COŞKUN
İŞL 464Kurumsal Yönetim42017912.08.2017Cumartesi08:30-10:45ŞULE ÇOKAKOĞLU
İŞL 464Kurumsal Yönetim52011112.08.2017Cumartesi08:30-10:45MELİS ZEYNEP UZ
İŞL 471Araştırma Yöntemleri1710915.08.2017Salı13:30-15:45ORHAN ÇİFTÇİ
İŞL 537Uluslararası Pazarlama Stratejileri1718108.08.2017Salı16:00-18:15ÇAĞRI PEHLİVANLI
İŞL 543Kobi ve İnovasyon1611015.08.2017Salı13:30-15:45CEYLAN YALÇIN
İŞL 546Kurumsal Kaynak Planlaması11310810.08.2017Perşembe13:30-15:45SABİHA NUR MEÇ
İŞL 565İşletmeciler için Makro İktisat1418113.08.2017Pazar18:30-20:45MAHMUT ABLAY
İŞL 566Portföy Analizi ve Yönetimi1717607.08.2017Pazartesi16:00-18:15MURAT ALDI
MAK 101Bilgisayar Destekli Teknik Resim I219312 (BİL_LAB)15.08.2017Salı16:00-18:15KORAY NECİP AYTAÇ
MAK 101Bilgisayar Destekli Teknik Resim I121112 (BİL_LAB)15.08.2017Salı16:00-18:15KÜBRA ASENA GELİŞLİ
MAK 104Statik21710908.08.2017Salı18:30-20:45KASIM ENES KALIN
MAK 104Statik11810808.08.2017Salı18:30-20:45BİLAL CANTÜRK
MAK 104Statik31611008.08.2017Salı18:30-20:45BENGÜ NUR ÖZDEMİR
MAK 112Bilgisayar Destekli Teknik Resim115112 (BİL_LAB)09.08.2017Çarşamba18:30-20:45DORUK IŞIKÇI
MAK 112Bilgisayar Destekli Teknik Resim212312 (BİL_LAB)09.08.2017Çarşamba18:30-20:45EDA KAHRAMAN
MAK 203Dinamik12230812.08.2017Cumartesi08:30-10:45EREN CAN ERGÜL
MAK 203Dinamik22230912.08.2017Cumartesi08:30-10:45AHMET AKSEL
MAK 203Dinamik32231012.08.2017Cumartesi08:30-10:45EMRE BİLGİÇ
MAK 217Malzeme Bilimi31931007.08.2017Pazartesi18:30-20:45PELİN COŞKUN
MAK 217Malzeme Bilimi21930907.08.2017Pazartesi18:30-20:45ZEKİ HAYRAN
MAK 217Malzeme Bilimi11930807.08.2017Pazartesi18:30-20:45SOROUR ZEHTABIYAN
MAK 217Malzeme Bilimi41831107.08.2017Pazartesi18:30-20:45PELİN KÖMÜRCÜ
MAK 218Lİmal Usulleri Laboratuvarı11011112.08.2017Cumartesi16:00-18:15ALPER YETİŞ
MAK 302Isı Transferi11917615.08.2017Salı16:00-18:15OĞUZ GÜVEN
MAK 302Isı Transferi21917715.08.2017Salı16:00-18:15MUSTAFA CAN GÜÇLÜ
MAK 302Isı Transferi31817815.08.2017Salı16:00-18:15CANAN KOÇAN
MAK 302Isı Transferi41717915.08.2017Salı16:00-18:15BURAK ALTINTAŞ
MAK 310Sayısal Yöntemler12117611.08.2017Cuma18:30-20:45UFUK KAYABAŞI
MAK 310Sayısal Yöntemler22017711.08.2017Cuma18:30-20:45EMRE ÜNÜR
MAK 310Sayısal Yöntemler31917811.08.2017Cuma18:30-20:45ÖVÜNÇ ELBİR
MAK 312Makina Elemanları11311009.08.2017Çarşamba18:30-20:45İBRAHİM HALİL GİDEN
MAK 312Makina Elemanları21211109.08.2017Çarşamba18:30-20:45GAMZE BAYRAK
MAK 408Eniyileme Teknikleri ve Uygulamaları11710910.08.2017Perşembe13:30-15:45DARIUSH MOHAMMADZADEH
MAK 408Eniyileme Teknikleri ve Uygulamaları21711010.08.2017Perşembe13:30-15:45MÜGE KAHYA
MAK 408Eniyileme Teknikleri ve Uygulamaları31511110.08.2017Perşembe13:30-15:45MUSTAFA ALTAY KARAMÜFTÜOĞLU
MAK 410Makine Mühendisleri için Sonlu Elemanlar Yöntemi11917916.08.2017Çarşamba18:30-20:45MUHAMMET FURKAN KAÇAR
MAK 441Mekanik Titreşimler11637113.08.2017Pazar16:00-18:15AHMET AKSEL
MAK 441Mekanik Titreşimler21437213.08.2017Pazar16:00-18:15FEVZİ BÜYÜKSOLAK
MAK 490Gaz Türbinleri11630811.08.2017Cuma16:00-18:15HİLAL KILIÇ
MAK 490Gaz Türbinleri21530911.08.2017Cuma16:00-18:15TEKİN AKSU
MAK 515Toz Metalurjisi Teknikleri21420907.08.2017Pazartesi18:30-20:45ÖMER GİDERLER
MAK 515Toz Metalurjisi Teknikleri11420807.08.2017Pazartesi18:30-20:45EMRE GÜRSOY
MAK 554Omurganın Klinik Biyomekaniği11217809.08.2017Çarşamba13:30-15:45EMRE GÜRSOY
MAK 572Sınır Tabaka Teorisi12011014.08.2017Pazartesi11:00-13:15UĞUR ŞAHİN
MAT 102Matematik II440B6910.08.2017Perşembe18:30-20:45MAKSUDE KELEŞ
MAT 102Matematik II348Amfi 310.08.2017Perşembe18:30-20:45GAMZEGÜL AYDIN
MAT 102Matematik II348Amfi 310.08.2017Perşembe18:30-20:45FURKAN TÜZÜN
MAT 102Matematik II248Amfi 210.08.2017Perşembe18:30-20:45MELEK SASA
MAT 102Matematik II248Amfi 210.08.2017Perşembe18:30-20:45BURCU ECEM YILMAZ
MAT 102Matematik II148Amfi 110.08.2017Perşembe18:30-20:45ANIL ÖZDEMİR
MAT 102Matematik II148Amfi 110.08.2017Perşembe18:30-20:45SEVDE KARA
MAT 102Matematik II540B1110.08.2017Perşembe18:30-20:45CANSIN BAYRAK
MAT 102Matematik II121610810.08.2017Perşembe18:30-20:45HATİCE BULUT
MAT 102Matematik II112117910.08.2017Perşembe18:30-20:45DARIUSH MOHAMMADZADEH
MAT 102Matematik II102117810.08.2017Perşembe18:30-20:45PINAR BAYDEMİR
MAT 102Matematik II92117710.08.2017Perşembe18:30-20:45SELAMİ BAYEĞ
MAT 102Matematik II82117610.08.2017Perşembe18:30-20:45ERNİST TİLENBAEV
MAT 102Matematik II722B7210.08.2017Perşembe18:30-20:45UTKU KUMBUL
MAT 102Matematik II622B7110.08.2017Perşembe18:30-20:45TÜRKAN YELİZ GÖKÇER
MAT 104Genel Matematik II52137116.08.2017Çarşamba18:30-20:45SEVDE KARA
MAT 104Genel Matematik II42131116.08.2017Çarşamba18:30-20:45TÜRKAN YELİZ GÖKÇER
MAT 104Genel Matematik II32131016.08.2017Çarşamba18:30-20:45MELEK SASA
MAT 104Genel Matematik II22130916.08.2017Çarşamba18:30-20:45HATİCE BULUT
MAT 104Genel Matematik II12130816.08.2017Çarşamba18:30-20:45ANIL ÖZDEMİR
MAT 104Genel Matematik II62337216.08.2017Çarşamba18:30-20:45PINAR BAYDEMİR
MAT 104Genel Matematik II72337316.08.2017Çarşamba18:30-20:45BURCU ECEM YILMAZ
MAT 201Doğrusal Cebir440B1114.08.2017Pazartesi13:30-15:45SEVDE KARA
MAT 201Doğrusal Cebir540B6914.08.2017Pazartesi13:30-15:45ERNİST TİLENBAEV
MAT 201Doğrusal Cebir62437114.08.2017Pazartesi13:30-15:45ANIL ÖZDEMİR
MAT 201Doğrusal Cebir72437214.08.2017Pazartesi13:30-15:45SELAMİ BAYEĞ
MAT 201Doğrusal Cebir81937314.08.2017Pazartesi13:30-15:45MELEK SASA
MAT 201Doğrusal Cebir148Amfi 114.08.2017Pazartesi13:30-15:45TÜRKAN YELİZ GÖKÇER
MAT 201Doğrusal Cebir148Amfi 114.08.2017Pazartesi13:30-15:45PINAR BAYDEMİR
MAT 201Doğrusal Cebir248Amfi 214.08.2017Pazartesi13:30-15:45MAKSUDE KELEŞ
MAT 201Doğrusal Cebir248Amfi 214.08.2017Pazartesi13:30-15:45GAMZEGÜL AYDIN
MAT 201Doğrusal Cebir348Amfi 314.08.2017Pazartesi13:30-15:45HATİCE BULUT
MAT 201Doğrusal Cebir348Amfi 314.08.2017Pazartesi13:30-15:45BURCU ECEM YILMAZ
MAT 203Lineer Cebir ve Diferansiyel Denklemlere Giriş12330816.08.2017Çarşamba11:00-13:15GÖKSEL UÇTU
MAT 203Lineer Cebir ve Diferansiyel Denklemlere Giriş22330916.08.2017Çarşamba11:00-13:15ÖZGÜR ÇÖLLÜ
MAT 203Lineer Cebir ve Diferansiyel Denklemlere Giriş32331016.08.2017Çarşamba11:00-13:15EREN CAN AYDOĞAN
MAT 203Lineer Cebir ve Diferansiyel Denklemlere Giriş42331116.08.2017Çarşamba11:00-13:15MAKSUDE KELEŞ
MAT 203Lineer Cebir ve Diferansiyel Denklemlere Giriş52237116.08.2017Çarşamba11:00-13:15RAVŞAN AZİZ
MAT 203Lineer Cebir ve Diferansiyel Denklemlere Giriş62237216.08.2017Çarşamba11:00-13:15GAMZEGÜL AYDIN
MAT 203Lineer Cebir ve Diferansiyel Denklemlere Giriş72237316.08.2017Çarşamba11:00-13:15ERNİST TİLENBAEV
MAT 203Lineer Cebir ve Diferansiyel Denklemlere Giriş81937616.08.2017Çarşamba11:00-13:15SELAMİ BAYEĞ
MAT 209İleri Analiz I11417607.08.2017Pazartesi11:00-13:15SELAMİ BAYEĞ
MAT 209İleri Analiz I21217707.08.2017Pazartesi11:00-13:15FERDİ BESNİ
MAT 421Şifreleme Bilimine Giriş-Seçmeli11511008.08.2017Salı13:30-15:45DOĞUKAN ŞENYILDIZ
MAT 446Matematiksel Biyoloji-Seçmeli11017613.08.2017Pazar18:30-20:45DENİZ SERDENGEÇTİ
MAT 515Kriptoloji I1518113.08.2017Pazar16:00-18:15EZGİ SAN
MBN 201Malzeme Bilimi I12430808.08.2017Salı11:00-13:15İLKER KAYGUSUZ
MBN 201Malzeme Bilimi I22330908.08.2017Salı11:00-13:15EMRE BİLGİÇ
MBN 201LMalzeme Bilimi Laboratuarı 111410818.08.2017Cuma16:00-18:15BÜŞRA DEMİR
MBN 201LMalzeme Bilimi Laboratuarı 121310918.08.2017Cuma16:00-18:15İLKER KAYGUSUZ
MBN 203Termodinamik11717613.08.2017Pazar13:30-15:45MELİKE BERNA ÖZKAN
MBN 203Termodinamik21717713.08.2017Pazar13:30-15:45NAZRIN ABDULLAYEVA
MBN 203Termodinamik31617813.08.2017Pazar13:30-15:45EMEL ASLI SAĞAT
MBN 208Nano Bilim ve Mühendislikte Kimyasal Kuramlar12321007.08.2017Pazartesi18:30-20:45DÖNE YILMAZ
MBN 208Nano Bilim ve Mühendislikte Kimyasal Kuramlar22121107.08.2017Pazartesi18:30-20:45ZEHRA OLUZ
MBN 212Modern Fizik136B6917.08.2017Perşembe08:30-10:45PINAR ALPASLAN
MBN 403Nano Ölçekte Karakterizasyon Yöntemleri11310816.08.2017Çarşamba13:30-15:45Behnam Ojaghı Kahjogh
MBN 403Nano Ölçekte Karakterizasyon Yöntemleri21210916.08.2017Çarşamba13:30-15:45SEVDE ALTUNTAŞ
MBN 403LNano Ölçekte Üretim ve Karakterizasyon Laboratuarı12211108.08.2017Salı18:30-20:45EYLÜL DEMİR
MBN 425Güneş Pilleri1921112.08.2017Cumartesi13:30-15:45DEMET YOLAÇAN
MBN 450Metalik Malzemeler1917616.08.2017Çarşamba11:00-13:15BÜŞRA DEMİR
MMİ 101Mühendislik Fakültesi için ÖZel Amaçlı Mesleki İngilizce Dersi11211108.08.2017Salı08:30-10:45BURAK CENİK
MNT 546Reaksiyon Mühendisliği11010807.08.2017Pazartesi08:30-10:45EREN CAN AYDOĞAN
OEG 101Ortak Eğitime Giriş150Amfi 109.08.2017Çarşamba16:00-18:15MARYAM SHAHI
OEG 101Ortak Eğitime Giriş150Amfi 109.08.2017Çarşamba16:00-18:15BURCU CANSU İNANÇ
OEG 101Ortak Eğitime Giriş250Amfi 209.08.2017Çarşamba16:00-18:15MELİKE BERNA ÖZKAN
OEG 101Ortak Eğitime Giriş250Amfi 209.08.2017Çarşamba16:00-18:15GİZEM KALELİ CAN
OEG 101Ortak Eğitime Giriş72037209.08.2017Çarşamba16:00-18:15MAHMUT ABLAY
OEG 101Ortak Eğitime Giriş350Amfi 309.08.2017Çarşamba16:00-18:15AHMET ENİS ERDOĞAN
OEG 101Ortak Eğitime Giriş440B6909.08.2017Çarşamba16:00-18:15RUMEYSA CANIDEMİR
OEG 101Ortak Eğitime Giriş540B1109.08.2017Çarşamba16:00-18:15BENGÜ NUR ÖZDEMİR
OEG 101Ortak Eğitime Giriş62337109.08.2017Çarşamba16:00-18:15DORUK IŞIKÇI
OEG 101Ortak Eğitime Giriş350Amfi 309.08.2017Çarşamba16:00-18:15EDA KAHRAMAN
PSİ 201Psikolojide Araştırma Yöntemleri ve İstatistik I22017811.08.2017Cuma13:30-15:45ÖMER FARUK ŞEN
PSİ 201Psikolojide Araştırma Yöntemleri ve İstatistik I12017711.08.2017Cuma13:30-15:45SAADET ÇETİN
PSİ 201Psikolojide Araştırma Yöntemleri ve İstatistik I32017911.08.2017Cuma13:30-15:45UĞUR TATLI
PSİ 260Psikoloji için Araştırma ve Uygulama Etiği22020917.08.2017Perşembe18:30-20:45PINAR ALPASLAN
PSİ 260Psikoloji için Araştırma ve Uygulama Etiği12020817.08.2017Perşembe18:30-20:45ZAFER SOYBAŞ
PSİ 260Psikoloji için Araştırma ve Uygulama Etiği31921017.08.2017Perşembe18:30-20:45MERVE EKMEN
PSİ 414Endüstriyel ve Örgütsel Psikoloji12311014.08.2017Pazartesi16:00-18:15MURAT ALDI
PSİ 430Klinik Psikoloji I130B1118.08.2017Cuma13:30-15:45SABİHA NUR MEÇ
PSİ 439Sağlık Psikolojisi11817716.08.2017Çarşamba11:00-13:15SELAHATTİN ÖZHAN YÜKSEL
PSİ 439Sağlık Psikolojisi21817816.08.2017Çarşamba11:00-13:15FERDİ BESNİ
PSİ 439Sağlık Psikolojisi31617916.08.2017Çarşamba11:00-13:15KÜBRA ÜŞENMEZ
PSİ 463Psikolojide Güncel Konular1218108.08.2017Salı11:00-13:15ÖMER REFET ÇAYLAN
RUS 003Rusça III223Y40809.08.2017Çarşamba11:00-13:15BÜŞRA EFE
RUS 003Rusça III123Y40709.08.2017Çarşamba11:00-13:15ÖMER GİDERLER
SB 201Siyaset Bilimi"nde Araştırma Yöntemleri I11717613.08.2017Pazar11:00-13:15EMRE GÜRSOY
SB 201Siyaset Bilimi"nde Araştırma Yöntemleri I21717713.08.2017Pazar11:00-13:15NİOUSHA KARIMI DASTJERD
SB 201Siyaset Bilimi"nde Araştırma Yöntemleri I31417813.08.2017Pazar11:00-13:15BÜŞRA EFE
SB 203Türkiye"nin Siyasi ve Toplumsal Yapısı I11930812.08.2017Cumartesi16:00-18:15MUHAMMET FURKAN KAÇAR
SB 203Türkiye"nin Siyasi ve Toplumsal Yapısı I21930912.08.2017Cumartesi16:00-18:15DÖNE YILMAZ
SB 203Türkiye"nin Siyasi ve Toplumsal Yapısı I31931012.08.2017Cumartesi16:00-18:15MELİS ZEYNEP UZ
SB 205Karşılaştırmalı Siyasal Sistemlere Giriş11917614.08.2017Pazartesi16:00-18:15ORHAN ÇİFTÇİ
SB 205Karşılaştırmalı Siyasal Sistemlere Giriş21717714.08.2017Pazartesi16:00-18:15UFUK KAYABAŞI
SB 302Siyasetin PsikoSosyal Temelleri11817817.08.2017Perşembe16:00-18:15ÇAĞRI PEHLİVANLI
SB 302Siyasetin PsikoSosyal Temelleri21617917.08.2017Perşembe16:00-18:15ECE BAYRAK
SB 315ABD Dış Politikası11617813.08.2017Pazar16:00-18:15SABİHA NUR MEÇ
SB 401Seminer:Siyasette Güncel Konular11517608.08.2017Salı08:30-10:45SELMAN ALİŞAN GEMUHLUOĞLU
SB 401Seminer:Siyasette Güncel Konular21317708.08.2017Salı08:30-10:45KÜBRA ASENA GELİŞLİ
TAR 223İslam Tarihi ve Medeniyeti I11921014.08.2017Pazartesi18:30-20:45EZGİ KOÇ
TAR 233Osmanlı Tarihi I11417716.08.2017Çarşamba08:30-10:45MELİKE GÜMÜŞ
TAR 233Osmanlı Tarihi I21217816.08.2017Çarşamba08:30-10:45HATİCE FERDA ÖZGÜZAR
TAR 245Osmanlı Paleografyası I11110910.08.2017Perşembe18:30-20:45MUSTAFA ALTAY KARAMÜFTÜOĞLU
TAR 350Türkiye Selçukluları Tarihi12110809.08.2017Çarşamba08:30-10:45SEVDE ALTUNTAŞ
TAR 413Çağdaş Türkiye Tarihi I12417617.08.2017Perşembe08:30-10:45ÖVÜNÇ ELBİR
TAR 421Çağdaş Dünya Tarihi11920816.08.2017Çarşamba11:00-13:15HÜSEYİN EMRE ÖZÜM
TAR 441Arşiv ve Tarih11931107.08.2017Pazartesi16:00-18:15NUR ERİM
TDE 211Osmanlı Türkçesi III12210907.08.2017Pazartesi08:30-10:45ÜMMÜ BURÇİN ÖZKAN
TDE 221Tarihi Türk Lehçeleri-I (Orhun-Uygur)12311108.08.2017Salı16:00-18:15ŞULE ÇOKAKOĞLU
TDE 223Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı 1 (Şiir)11331011.08.2017Cuma18:30-20:45LEYLA BOY
TDE 223Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı 1 (Şiir)21231111.08.2017Cuma18:30-20:45ÜMMÜ BURÇİN ÖZKAN
TDE 243KLASİK TÜRK EDEBİYATINA GİRİŞ12317717.08.2017Perşembe08:30-10:45ÜMMÜ BURÇİN ÖZKAN
TDE 361Klasik Türk Edebiyatında Nesir I-Seçmeli11317807.08.2017Pazartesi11:00-13:15FURKAN TÜZÜN
TDE 411Edebiyat Ögretimi11317608.08.2017Salı13:30-15:45ALPER YETİŞ
TDE 411Edebiyat Ögretimi21317708.08.2017Salı13:30-15:45HİLAL KILIÇ
TDE 421Klasik Edebiyat İncelemeleri III (XVII.yy)12217909.08.2017Çarşamba13:30-15:45SAADET ÇETİN
TDE 471Türk Edebiyatında Nasihat, Ahlâk ve Siyaset Kitapları-Seçmeli11910818.08.2017Cuma08:30-10:45DORUK IŞIKÇI
TDE 528Yeni TÜrk Edebiyatında Dergiler1218113.08.2017Pazar11:00-13:15ÖMER FARUK ŞEN
UGİ 209Çok Uluslu Firmalar41811113.08.2017Pazar16:00-18:15CAN TÜRKÜN
UGİ 209Çok Uluslu Firmalar11910813.08.2017Pazar16:00-18:15EMEL ASLI SAĞAT
UGİ 209Çok Uluslu Firmalar21910913.08.2017Pazar16:00-18:15KASIM ENES KALIN
UGİ 209Çok Uluslu Firmalar31911013.08.2017Pazar16:00-18:15EDA KAHRAMAN
UGİ 221Uluslararası Hukuka Giriş21517713.08.2017Pazar08:30-10:45ECEM DEMİRHAN
UGİ 221Uluslararası Hukuka Giriş11717613.08.2017Pazar08:30-10:45AYBÜKE AHSEN TURAN
UGİ 315Girişimcilik ve Liderlik440B6918.08.2017Cuma18:30-20:45LEYLA BOY
UGİ 315Girişimcilik ve Liderlik540B1118.08.2017Cuma18:30-20:45UFUK KAYABAŞI
UGİ 315Girişimcilik ve Liderlik62237118.08.2017Cuma18:30-20:45İBRAHİM AKBAŞ
UGİ 315Girişimcilik ve Liderlik72237218.08.2017Cuma18:30-20:45RAMAZAN EVERDİ
UGİ 315Girişimcilik ve Liderlik348Amfi 318.08.2017Cuma18:30-20:45EREN HAMURCU
UGİ 315Girişimcilik ve Liderlik348Amfi 318.08.2017Cuma18:30-20:45ZEKİ MAZAN
UGİ 315Girişimcilik ve Liderlik248Amfi 218.08.2017Cuma18:30-20:45ÖMER FARUK ŞEN
UGİ 315Girişimcilik ve Liderlik82337318.08.2017Cuma18:30-20:45AYNURA POLADOVA
UGİ 315Girişimcilik ve Liderlik148Amfi 118.08.2017Cuma18:30-20:45CEREN VERGİLİ
UGİ 315Girişimcilik ve Liderlik148Amfi 118.08.2017Cuma18:30-20:45DEMET YOLAÇAN
UGİ 315Girişimcilik ve Liderlik248Amfi 218.08.2017Cuma18:30-20:45EREN CAN ERGÜL
ULU 213Türk Dış Politikası I32317811.08.2017Cuma11:00-13:15ZEYNEP BÜLBÜL
ULU 213Türk Dış Politikası I22317711.08.2017Cuma11:00-13:15RUMEYSA CANIDEMİR
ULU 213Türk Dış Politikası I12317611.08.2017Cuma11:00-13:15BURÇİN ARSLAN
ULU 213Türk Dış Politikası I42317911.08.2017Cuma11:00-13:15CEYLAN DEMİRCİ
ULU 213Türk Dış Politikası I52011011.08.2017Cuma11:00-13:15GAMZE BAYRAK
ULU 217Uluslararası İlişkilerde Araştırma Yöntemleri41917908.08.2017Salı16:00-18:15UĞUR TATLI
ULU 217Uluslararası İlişkilerde Araştırma Yöntemleri32017808.08.2017Salı16:00-18:15RIDVAN MEMİŞ
ULU 217Uluslararası İlişkilerde Araştırma Yöntemleri22017708.08.2017Salı16:00-18:15AYBÜKE AHSEN TURAN
ULU 217Uluslararası İlişkilerde Araştırma Yöntemleri11917608.08.2017Salı16:00-18:15ZEKİ HAYRAN
ULU 221AUluslararası Hukuk I42431114.08.2017Pazartesi08:30-10:45İLKER KAYGUSUZ
ULU 221AUluslararası Hukuk I32431014.08.2017Pazartesi08:30-10:45SABİHA NUR MEÇ
ULU 221AUluslararası Hukuk I22430914.08.2017Pazartesi08:30-10:45GAMZEGÜL AYDIN
ULU 221AUluslararası Hukuk I52437114.08.2017Pazartesi08:30-10:45ŞULE BERNA AYAN
ULU 221AUluslararası Hukuk I12430814.08.2017Pazartesi08:30-10:45TEKİN AKSU
ULU 314Çatışma Analizi - Seçmeli11510918.08.2017Cuma08:30-10:45EMRE ÜNÜR
ULU 314Çatışma Analizi - Seçmeli21511018.08.2017Cuma08:30-10:45ŞULE BERNA AYAN
ULU 326AUluslararası Özel Hukuk11921011.08.2017Cuma18:30-20:45ALPAY ALPAYDIN
ULU 326AUluslararası Özel Hukuk21821111.08.2017Cuma18:30-20:45HANDE GÜRBÜZ
ULU 417Amerikan Siyasal, Topl., Ekonomik Yapısı ve Dış Poli. - Seçmeli11717613.08.2017Pazar16:00-18:15BERK ÇEVRİM
ULU 417Amerikan Siyasal, Topl., Ekonomik Yapısı ve Dış Poli. - Seçmeli21517713.08.2017Pazar16:00-18:15CANDAŞ AYNAGÖZ
ULU 442Kore Siyaseti, Toplumu, Ekonomisi ve Kültürü11417618.08.2017Cuma11:00-13:15İBRAHİM AKBAŞ
ULU 442Kore Siyaseti, Toplumu, Ekonomisi ve Kültürü21117718.08.2017Cuma11:00-13:15LEYLA BOY
ULU 443Modern Ortadoğu"daki Çatışmaları Filmler Üzerinden Okumak12430907.08.2017Pazartesi13:30-15:45ESRA KÖRPE
ULU 443Modern Ortadoğu"daki Çatışmaları Filmler Üzerinden Okumak22431007.08.2017Pazartesi13:30-15:45DORUK IŞIKÇI
ULU 443Modern Ortadoğu"daki Çatışmaları Filmler Üzerinden Okumak32131107.08.2017Pazartesi13:30-15:45GİZEM SEZİN ÖZDEN